KOOLITUSED

Tunne rõõmu õppimisest ja loomisest!

Wordpress-WooCommerce

WORDPRESS

Ole oma äri peremees - õpi, kuidas teha ise koduleht või e-pood WordPressi abil.
Loe lisaks...

KONTAKTÕPE, DISTANTSÕPE

GRAAFILINE DISAIN

Õpi kujundama Photoshop, Illustrator ja InDesign programmide abil.
Loe lisaks...

DISTANTSÕPE

TÖÖTOAD

Osale töötoas või telli juhendaja enda juurde ja tee ise omale vahva pildiga T-särk, maali siidisall, valmista ehteid või kujunda trükipilt. Töötoad sobivad igas vanuses loojale. Loe lisaks...

INDIVIDUAALÕPE, MOBIILNE TÖÖTUBA

KUNSTIÕPETAJA ERATUNNID

Õpi kunsti ja arenda oma loovust.
Eraõpetaja kunstitunnid lastele, noortele ja täiskasvanutele.
Loe lisaks...

ERATUNNID, KONTAKTÕPE, DISTANTSÕPE

Kodulehe, blogi ja e-poe loomine WordPressiga

Oled õiges kohas, kui soovid ise luua oma kodulehe, blogi või e-poe, aga teadmisi napib või vajad rohkem praktilisi oskusi WordPressi sisuhaldusest.

Koolituse eesmärk: Koolitus on sobilik neile, kes soovivad omandada algteadmisi sisuhaldussüsteemist WordPress ja ise luua oma kodulehe, blogi või e-poe WordPressi baasil.

Õpiväljundid: Koolituse läbinu tunneb WordPressi peamisi võimalusi ja loob iseseisvalt kodulehe, blogi või e-poe  kasutades WordPress sisuhaldussüsteemi ja selle lisarakendusi.

Kestus: kokkuleppel (soovtuslikult min. 15 koolitustundi koduleht ja blogi, min. 15 koolitustundi e-pood).

Lisainfo: Kursusel osalemiseks on vajalik arvutikasutamise kogemus. Kursusel on võimalik kasutada oma sisulist materjali (fotod, tekstid, logod jms). Koolitusel läbitavaid teemasid on võimalik kohandada sinu huvidele vastavaks. Õppetöö toimub eesti keeles.

Koolitaja: Kristin Braks (kvalifikatsioon: graafilise disaini BA, haridusteaduste MA, õpetaja kutsetunnistus: E008055)

KONTAKTÕPE, DISTANTSÕPE, TELLIMUSKOOLITUS.

Individuaalõppe tunni maksumus on €30. Gruppidele küsi pakkumist!

Koolituskeskuses toimuvate grupikoolituste ajagraafikut ja hindasid vaata siit.

ADOBE Illustrator, Photoshop, InDesign

Kui sul on palju loovaid ideid, kuidas võiksid välja näha sinu digitaalsed kujundused ja trükised või soovid oma fotosid töödelda ja sa ei suuda seda professionaalsel tasemel teostada, siis sellel koolitusel omandad nii teoreetilisi kui ka praktilisi teadmisi kujundaja tööks vajaminevast.

Koolituse eesmärk: Koolitus annab teoreetilisi teadmisi graafilisest disainist ja praktilisi oskusi tööks Adobe kujundusprogrammidega (Illustrator, Photoshop, InDesign).

Õpiväljundid: Koolituse läbinu loob raster- ja vektorgraafilisi töid sh erinevaid graafilisi objekte, illustratsioone ja kujundusmaterjale. Kasutab oma töödes pilditöötlust ja fotomontaaži, küljendab mitmeleheküljelist teksti ning valmistab ette graafikat kasutamiseks erinevates meediumites (veeb, trükk, video).

Kestus: kokkuleppel (algajale soovituslikult 10 koolitustundi kujundusprogrammi kohta)

Lisainfo: Kursusel osalemiseks on vajalik rakenduste optimaalse jõudluse tagamiseks täita süsteeminõuded arvutile  ja  arvutikasutamise kogemus. Varasem kujundusprogrammide kasutamise kogemus ei ole nõutav. Õppetöö toimub eesti keeles.

Koolitaja: Kristin Braks (kvalifikatsioon: graafilise disaini BA, haridusteaduste MA, õpetaja kutsetunnistus: E008055)

DISTANTSÕPE, TELLIMUSKOOLITUS.

Individuaalõppe tunni maksumus on €30.

Gruppidele küsi pakkumist!

Kunstiõpetaja eratunnid

Kutsu omale appi eraõpetaja, kui sinus on kunstniku ja looja kirge, kuid puuduvad teadmised või oskused ei luba sinu loomingul õitseda või kui soovid valmistuda kunstikooli sisseastumiseks ja vajad tuge kunstialaste teadmiste omandamisel. Kunstiõpetaja aitab sul omandada kunstialaseid pädevusi ning pakub lisaks ka koostegemise rõõmu.

Tegevusi jätkub nii suurtele kui ka väikestele kunstihuvilistele.

Teemad: kunstilugu, joonistamine, maalimine, trükigraafika, siidimaal, viltimine, ehete valmistamine, pisiplastika, loovuse ja peenmotoorika arengule suunatud ülesanded jpm.

ERATUNNID, KONTAKTÕPE, DISTANTSÕPE.

Ühe individuaalõppe eratunni maksumus on €20.  
Materjalide ja töövahendite maksumuse tasub õpilane.

Huviring noortele: Disainikool

Oodatud on kõik arvutikunsti huvilised noored vanuses 12-15. aastat (5.-9. klass).

Eesmärk: Räägime kunsti ja disaini algtõdedest ja arvutigraafikast (värvusõpetus, kompositsioon, tüpograafi(k)a, sõnum). Õpime tundma multimeedia programme (Adobe kujundusprogrammid, Audacity, DaVinci Resolve jt). Töö käigus valmivad erinevad illustratsioonid, digimaalid, firmagraafika komponendid, reklaamplakatid, reklaamflaierid, seisvad ja liikuvad pildid, õpime heli- ja videofailide töötlust ning fotograafia saladusi.

Juhendaja: Kristin Braks (kvalifikatsioon: graafilise disaini BA, haridusteaduste MA, õpetaja kutsetunnistus: E008055)

Lisainfo: hetkel huviringi ei toimu