KOOLITUSED
Tunne rõõmu õppimisest ja loomisest!

WORDPRESS

Ole oma äri peremees - õpi, kuidas teha ise koduleht või e-pood WordPressi abil. Loe lisaks...

GRAAFILINE DISAIN

Õpi kujundama Photoshop, Illustrator ja InDesign programmide abil. Loe lisaks...

Koolitaja: Kristin Braks (kvalifikatsioon: graafilise disaini BA, haridusteaduste MA, õpetaja kutsetunnistus: E008055)

Õppetöö toimub eesti või inglise keeles.

KONTAKTÕPE, DISTANTSÕPE, TELLIMUSKOOLITUS

Individuaalõppe tunni maksumus on €30. Gruppidele küsi pakkumist!

Kodulehe, blogi ja e-poe loomine WordPressiga

Oled õiges kohas, kui soovid ise luua oma kodulehe, blogi või e-poe, aga teadmisi napib või vajad rohkem praktilisi oskusi WordPressi sisuhaldusest.

Koolituse eesmärk: Koolitus on sobilik neile, kes soovivad omandada algteadmisi sisuhaldussüsteemist WordPress ja ise luua oma kodulehe, blogi või e-poe WordPressi baasil. Koolituse läbinu tunneb WordPressi peamisi võimalusi ja loob iseseisvalt kodulehe, blogi või e-poe  kasutades WordPress sisuhaldussüsteemi ja selle lisarakendusi.

Kestus: kokkuleppel (soovtuslikult min. 15 koolitustundi koduleht ja blogi, min. 15 koolitustundi e-pood).

Lisainfo: Kursusel osalemiseks on vajalik arvutikasutamise kogemus, oma arvuti ja internetiühendus. Kursusel on võimalik kasutada oma sisulist materjali (fotod, tekstid, logod jms). Koolitusel läbitavaid teemasid on võimalik kohandada sinu huvidele vastavaks. Õppetöö toimub eesti keeles.

ADOBE Illustrator, Photoshop, InDesign

Kui sul on palju loovaid ideid, kuidas võiksid välja näha sinu digitaalsed kujundused ja trükised või soovid oma fotosid töödelda ja sa ei suuda seda professionaalsel tasemel teostada, siis sellel koolitusel omandad nii teoreetilisi kui ka praktilisi teadmisi kujundaja tööks vajaminevast.

Koolituse eesmärk: Koolitus annab teoreetilisi teadmisi graafilisest disainist ja praktilisi oskusi tööks Adobe kujundusprogrammidega (Illustrator, Photoshop, InDesign). Koolituse läbinu loob raster- ja vektorgraafilisi töid sh erinevaid graafilisi objekte, illustratsioone ja kujundusmaterjale. Kasutab oma töödes pilditöötlust ja fotomontaaži, küljendab mitmeleheküljelist teksti ning valmistab ette graafikat kasutamiseks erinevates meediumites (veeb, trükk, video).

Kestus: kokkuleppel (algajale soovituslikult 10 koolitustundi kujundusprogrammi kohta)

Lisainfo: Kursusel osalemiseks on vajalik arvutikasutamise kogemus, oma arvuti. Adobe kujundusprogrammide optimaalse jõudluse tagamiseks peavad olema täidetud süsteeminõuded arvutile. Varasem kujundusprogrammide kasutamise kogemus ei ole nõutav.