TRINKET DISAIN

ETTEVÕTTE JURIIDILISED ANDMED

SYZYGY Solutions OÜ
registrikood 12223283
Pärnu mnt 40-6, Tallinn 10119
Ettevõte ei ole käibemaksukohuslane

Kristin Braks

ettevõtte juht, disainer, kunstnik, koolitaja ja kunstiõpetaja

Trinket Disain on suure südamega mikroettevõte, mis pakub sinu ideedele nii tehnilist teostust kui ka kaasarääkivaid ja loovaid lahendusi. Kujundame sinu eest või õpetame sind ise kasutama erinevaid graafika töötluseks ja info esitlemiseks vajalikke programme. Kunsti teeme ka. Koostöös sünnib tähendusrikkaid asju!

KKK

Koolituse ühe tunni maksumus on €30.

Arvutikoolitused toimuvad nii kontaktõppena kui ka distantsilt veebis. Koolitaja saad tellida enda juurde koolitusklassi, kontorisse või osaleda grupikoolitustel, mis toimuvad Tallinna kesklinnas asuvas koolituskeskuses.

Graafilise disaini hinna kujunemise aluseks on tunnihind €50.
Kujunduses kasutatavate tasulise pildipanga fotode, illustratsioonide või fotograafiteenuse maksumus lisandub kujundustööde hinnale.

Kujundustöö on loominguline protsess, mille käigus paigutatakse tekst, fotod ja graafika etteantud mõõtudega pinnale. Töö aeg sõltub kujunduse keerukusest, algmaterjalidest, ideest ning ka kliendi soovidest viia töösse sisse täiendusi või muudatusi.

Näiteks:
•  Flaier, plakat 1-2 h
•  Logo disain (3 kavandit + 1 variandi viimistlus) alates 3,5 h
•  Voldik, reklaamleht 2-6 h
•  Veebileht alates 10 h

Ei. Kavandite loomine on osa konkreetse projekti tööst ja on tasustatav tunnihinna alusel. Disainer teeb tööd ja loob kavandades mitmeid kujundusi, millest kliendil on võimalik sobivad valikud teha.

Kodulehe hind sõltub projekti mahukusest ja sellest, kas arendusprotsessis kasutatakse valmislahendusi või tuleb luua nii kujunduslikud kui ka tehnilised lahendused nö nullist. Kodulehe valmistamise hinnad algavad €550.

Võta ühendust!